با سلام، شاید شده باشه که بخواین یک لینک رو در منوی سایتتون فقط به کاربرانی که ثبت نام کردند نمایش بدید یا برعکس، ما در نوین طراحان یک مطلب منتشر کردیم که نه تنها به این موضوع پرداختیم بلکه آموزش داده شده که چگونه به دسترسی های مختلف کاربران چیزهای مختلفی رو نمایش بدید، بخشی از مطلب رو اینجا میگذارم و باقی رو می تونید در سایت خودمون مطالعه کنید به لینک زیر:
[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
در اولین قدم شما بایستی افزونه وردپرسی If Menu رو که از لینکش دانلود کنید و نصب کنید. البته می تونید از همین مسیر همیشگی “افزونه ها > افزودن” و با وارد کردن اسم این plugin به هدفتون برسید. کار با این افزونه هم اونقدرها سخت نیست، کافیه نصبش کنید و بعد از فعال سازی به مسیر:

“نمایش > منوها”
برین و شروع به ادیت کردن منوهای های دلخواهتون کنید. در این مرحله بایستی فلش کوچک کنار لینک منو از سمت چپ صفحه رو بزنید تا به حالت ادیت منو برید ( البته کشوی منو هم باز می شه ). اگر پلاگین If Menu رو به خوبی نصب کرده باشید حتما یه check box برای شما نشون داده می شه با عنوان “Enable Conditional Logic” به معنای “فعال سازی منطق شرطی”، این گزنه رو تیک بزنید، بعد از تیک زدن یک چیزی شبیه این رو باید مشاهده کنید، ادامه در سایت نوین طراحان....